Oferta współpracy dla polskich hurtowni

Wartość rynku narzędzi w Polsce szacuje się na około 1,7 mld zł, ale na rok 2012 przewiduje się 6 procentowy wzrost. Jesteśmy przekonani, że zaopatrując się w firmie EuroTOOLS skorzystają Państwo z panującej koniunktury i stale rosnącego popytu na narzędzia i wyroby z tworzyw sztucznych dla domu i przemysłu. Poniżej oferta współpracy.
 
EuroTOOLS to prywatne, niezależne przedsiębiorstwo ze 100% udziałem polskiego kapitału i korzeniami sięgającymi 20 lat doświadczenia w produkcji i handlu. Oferujemy narzędzia i wyroby z tworzyw sztucznych własnej produkcji oraz inne produkty w ramach współpracy z producentami krajowymi a także towary z importu (UE i wschód). . Udzielamy gwarancji jakości i terminowości zamówień. Stawiamy na atrakcyjne ceny i solidność wykonania, stwarzając silną konkurencję dla niskiej jakości wyrobów z Azji.
 

Szczegóły współpracy:


  • wysyłamy próbkę towaru na własny koszt
  • zamówienia on-line dla liczby 10-50 produktów 
  • przy ilościach ponad 50 sztuk wycena indywidualna
  • stała współpraca gwarantuje jeszcze niższe ceny
  • wysyłka max do 7 dni roboczych od zamówienia
  • tania dostawa w całej Polsce
  • w ofercie zarówno narzędzia jak i ich części składowe / zapasowe
  • stały monitoring i informowanie o stanie realizacji zamówień (e-mail/tel.)
 
Charakteryzuje nas duża elastyczność, wobec czego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania produkcyjne dla wprowadzenia do oferty nowych towarów wg. zapotrzebowania Klientów. Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na produkcję niemal każdego wyrobu z tworzyw sztucznych w miarę rosnącego na niego popytu czy koniukturalnego zapotrzebowania. W ten proces wchodzi też stworzenie projektu i formy co zabiera więcej czasu.


 
Zapraszamy do kontaktu i rejestracji dla uzyskania specjalnej oferty dla hurtowni w Polsce.

Certyfikaty rzetelności i więcej informacji o EuroTOOLS znajdą Pańśtwo na podstronie o firmie.

Warszawa Kraków Łódź Wrocław Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublin Katowice
Dostawa z Małopolski m.in. do miast: