Współpraca - eksport polskich towarów

Coraz wyraźniej zarysowujące się spowolnienie handlu zagranicznego na rynkach Unii Europejskiej, wskazuje na konieczność szukania oszczędności i nowych rozwiązań. Polska dzięki niskim kosztom wytwórczym i przy sprzyjającej wartości waluty (patrz statystyki) jest doskonałą alternatywą dla importerów zagranicznych jako nowe źródło towarów. 

Zaspokojenie stale rosnącego popytu Państwa odbiorców, przy jednoczesnym spadku siły nabywczej konsumentów jest możliwe dzięki współpracy z EuroTOOLS, polską firmą eksportowo-handlową oraz producentem narzędzi i innych wyrobów z tworzyw sztucznych. W ramach zamówień zapewniamy gwarancje jakości i terminowości w atrakcyjnych, konkurencyjnych na rynkach europejskich, niskich cenach
 

Szczegóły współpracy:


  • wysyłamy próbkę towaru na własny koszt
  • wycenę dokonujemy indywidualnie
  • stała współpraca gwarantuje niższe ceny
  • wysyłka do 7 dni roboczych od zamówienia (są wyjątki)
  • w ofercie zarówno narzędzia jak i ich części składowe
  • własne kanały logistyczne, stały monitoring i informowanie o stanie realizacji zamówień (e-mail/tel.)

 
Charakteryzuje nas duża elastyczność, wobec czego jesteśmy otwarci na nowe wyzwania produkcyjne dla wprowadzenia do oferty nowych towarów wg. zapotrzebowania Klientów. Wykorzystywane przez nas technologie pozwalają na produkcję niemal każdego wyrobu z tworzyw sztucznych w miarę rosnącego na niego popytu czy koniukturalnego zapotrzebowania. W ten proces wchodzi też stworzenie specjalnej formy wyrobu co zabiera więcej czasu.
 
 
Zapraszamy do kontaktu i rejestracji.

Certyfikaty rzetelności i więcej informacji o EuroTOOLS znajdą Pańśtwo na podstronie o firmie.
Warszawa Kraków Łódź Wrocław Poznań Gdańsk Szczecin Bydgoszcz Lublin Katowice
Dostawa z Małopolski m.in. do miast: